Rozbor vody pro pitné i užitkové použití

V naší firmě provádíme základní rozbory vody mimo bakteriologického rozboru. Při požadavku o podrobnější analýzu, si k nám zajeďte pro vzorkovnice, poučíme Vás o správném způsobu odebrání vzorků a po jejich dodání Vám zajistíme rozbor u odborné laboratoře.

Dále na základě výsledků poskytujeme poradenství a realizujeme konkrétní řešení včetně prodeje filtračních zařízení, její instalace, záručního a pozáručního servisu, údržby a samozřejmě pravidelné kontroly Vaší vody.
Jestliže řešíte, jak z Vaší vody odstranit železo, mangan, dusičnany, dusitany, chlor, bakterie, viry, ... a nebo vás trápí tvrdost vody, tak nás neváhejte oslovit. Specializujeme se na úpravu a filtraci jak pitné, tak užitkové vody pro domácnosti i firmy.

Základní krácený rozbor prováděný u nás je v ceně 500,-Kč s DPH. Poštou nebo osobně nám dodejte cca  0,5 lit. Vaší vody v čisté PET láhvi. a po zaplacení Vám výsledek zašleme emailem, poštou nebo si ho osobně vyzvednete u nás.  Jestliže některý z ukazatelů nevyhoví, ZDARMA Vám vypracujeme adresnou nabídku podle Vašich požadavků. Jestliže si zakoupíte navrhovanou chemickou filtraci,  cenu rozboru Vám odečteme od celkové ceny filtru.


 
2015 - 2024 © upravny-vody.cz webdesign | websystem | KAO.cz