Filtrace vody   »   Filtry Hydra

Filtr HYDRA M - RSH 5/4"
[ 0125 ]
Toto filtrační zařízení se používá k odstraňování kalů, písku, rzi a jiných jemných mechanických nečistot, vhodné pro použití do bytových jednotek a rodinných domů. Filtrační komplet obsahuje nádobu, filtrační patronu RSH, 2x manomentr a klíč.
Předností tohoto filtračního setu je samočistící filtr se zpětným proplachem. Samočistící proces kartuše nastává v momentě, kdy je tlak na výstupu o 1 bar nižší než na vstupu. Odstranění nečistot z kartuše je vysoce účinné. Kartuši lze čistit i manuálně. Vyčištění kartuše se zpětným proplachem se provádí otevřením vypouštěcího ventilu ve spodní části filtru, čímž dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Proti proud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení činnosti filtru dojde otočením vypouštěcího kohoutku do základní polohy.
Složení filtrační patrony - skládaný polypropylen + polypropylenová konstukce. Povrchová úprava filtrační patrony 50 mcr. Max.průtok při 3 bar - 8000 l/h. Provozní tlak: min. - 1,8 bar, max. - 8 bar. Provozní teplota: od +4°C do +45°C. Rozsah manometrů: 0 - 12 bar.

Filtr HYDRA M - RSH 5/4"
Cena bez DPH:3.004,13  Kč
DPH   (21%):630,87  Kč
 
Cena (s DPH):3.635,--  Kč

 

Záruční doba:24 měs.
Dostupnost:skladem
Dodací lhůta:ihned
2015 - 2021 © upravny-vody.cz webdesign | websystem | KAO.cz